Terminal płatniczy na myjni – 5 korzyści jego posiadania

W roku 2020 płatności bezgotówkowe stały się niezwykle popularnym sposobem uiszczania opłat. Szczególną popularnością cieszyły się płatności kartą. Ten trend stale się utrzymuje. Proces automatyzacji płatności zmienił także bez wątpienia oblicze wielu myjni samochodowych. Zarówno kierowcy korzystający z myjni, jak i ich właściciele zauważyli wiele pozytywnych skutków płatności bezgotówkowych. Oto pięć korzyści wynikających z możliwości opłacania rachunku za mycie auta przez terminal płatniczy!

1. Myjnia – płatność – karta = wygoda!

„Czy na myjni można płacić kartą?” – to pytanie zadaje sobie bardzo wielu kierowców, którzy chcą umyć swoje auto. Wielu kierowców nie przepada za koniecznością używania drobnych, bo trzeba pamiętać, by mieć ich określoną ilość. Najczęściej w postaci dwu- lub pięciozłotówek. Drobne zajmują miejsce w portfelu, a karta płatnicza jest cienka i zawsze gotowa do użytku.

Myjnia na kartę to myjnia nowoczesna. To myjnia wygodna tak dla kierowcy, jak i właściciela samej myjni. Osoba kierująca pojazdem, zamiast tracić czas na staniu w kolejce do kasy, wyciąga kartę z portfela, uiszcza należność przez terminal i wyrusza w dalszą drogę!

Terminal płatniczy na myjni

2. Myjnia bezdotykowa – płatność kartą to oszczędność czasu!

Kolejną istotną kwestią, która powinna być wzięta pod uwagę przez właściciela myjni, który decyduje się na zainstalowanie terminala płatniczego, to oszczędność czasu. Kierowca nie musi martwić się o szukanie drobnych czy stanie w kolejce do kasy. Wystarczy, że szybko umyje auto i równie szybko opłaci należność za skorzystanie z myjni.

To rozwiązanie sprawdza się za każdym razem! Mycie auta jest możliwe nawet wtedy, gdy kierowca nie ma drobnych czy gotówki. Nie każdy lubi ją nosić przy sobie, a drobne zajmują sporo miejsca w portfelu. Zadowolony kierowca, który szybko płaci kartą, z pewnością powróci na tę myjnię, która mu to umożliwia!

Przeczytaj także: Opłacalność myjni bezdotykowej: jak dużo można zarobić na tym biznesie?

3. Jak płacić kartą na myjni? Bezpiecznie!

Bezpieczeństwo w XXI wieku to słowo bardzo często używane i odmieniane przez wszystkie przypadki w kontekście każdego przedsiębiorstwa. Co oznacza w przypadku myjni bezdotykowych? Płatność kartą jest szybka, poręczna, wygodna i bardzo bezpieczna. Środki znajdują się tam, gdzie powinny, a ryzyko nieprzyjemności związanych z kradzieżą jest zminimalizowane do naprawdę niskiego poziomu.

Wiele osób nie nosi przy sobie gotówki czy nawet drobnych nie tylko dlatego, że to nieporęczne i niewygodne. To także mniej bezpieczne rozwiązanie! Możliwość płatności przez terminal oznacza więc wyższy poziom bezpieczeństwa zarówno dla kierowcy, jak i właściciela myjni, który otrzymuje środki natychmiast.

4. Myjnia automatyczna = myjnia tańsza w utrzymaniu!

Właściciel myjni samochodowej musi brać pod uwagę wiele aspektów jej funkcjonowania. Efektywność każdego z nich wiąże się z pewnym wydatkiem finansowym. Myjnia, którą obsługuje jej pracownik, jest oczywiście atrakcyjna dla osób płacących gotówką, ale coraz mniej osób decyduje się na taki sposób płatności.

Automatyzacja procesu płatności to oszczędność dla właściciela myjni. Nie musi on opłacać pracownika, który obsługuje kasę. Wystarczy, że dba o jakość i bezawaryjność terminali, co jest znacznie prostsze, efektywniejsze i po prostu tańsze. Samo utrzymanie myjni kosztuje aż nadto!

Myjnia bezdotykowa – płatność kartą

5. Śledzenie transakcji i analiza danych

Płatności przez terminal to świetny sposób na szybką, tanią i efektywną analizę danych. Właściciel myjni wie, kto, kiedy i ile płaci za mycie samochodu. Zyskuje więc możliwość skutecznego zarządzania placówką, by jeszcze lepiej dostosować jej formę do wymagań klientów, zyskując ich zaufanie i podnosząc poziom ich satysfakcji!

Oto pięć korzyści wynikających z automatyzacji płatności na myjni. Tak dla kierowców, jak i dla właścicieli obiektu. Warto go mieć? Pytanie retoryczne!

Sklep Eurowash oferuje kilka opcji podzespołów do płatności na myjni, z których można skorzystać:

0 comments on “Terminal płatniczy na myjni – 5 korzyści jego posiadania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content