Frezowanie cnc

Frezowanie CNC to metoda modelowania różnych materiałów, która cieszy się dużą popularnością. Wszystko za sprawą jej efektywności oraz możliwości zastosowania w różnych sektorach przemysłu. W naszym zakładzie w pobliżu Białegostoku dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na wysokim poziomie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w celu uzyskania dodatkowych informacji. Zapewniamy szybką realizację zleceń, a także merytoryczne doradztwo.

Charakterystyka toczenia CNC

Technologia polega na skrawaniu powierzchni materiału za pomocą ostrych noży. Przedmioty znajdujące się w maszynie zostają wprawione w ruch obrotowy, następnie dochodzi do usuwania warstw na podstawie wprowadzonych do maszyny parametrów.

Frezarka CNC wykonuje ruch główny obrotowy, natomiast ruch posuwowy dotyczy obrabianego materiału. Ze względu na automatyzację tych czynności, technologia wyróżnia się:

  • możliwością wytworzenia przedmiotów o dowolnych kształtach, w tym posiadających skomplikowane detale, rowki, żłobienia – dokonujemy między innymi obróbki akcesoriów dekoracyjnych przeznaczonych do domu czy elementów niezbędnych w myjniach samochodowych,
  • dużą dokładnością zarówno wymiarową, jak i powierzchniową – ważne znaczenie ma powtarzalność, czyli nadawanie identycznych właściwości serii produktów (jeśli zachowane zostaną te same ustawienia),
  • krótszą pracą niż w przypadku metody ręcznej – obróbka CNC zapewnia eliminację błędów, które mogłyby zostać popełnione przez operatora, a także brak wymogu realizowania przez niego czynności takich jak włączenie lub wyłączenie chłodziwa, pobranie narzędzia z magazynu, zamocowanie we wrzecionie, dobór obrotów
1

Usługa stanowi rozwiązanie wygodniejsze i tańsze niż zakup maszyny przeznaczonej do okazjonalnego użytkowania. Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością przedstawimy szczegóły.

Frezowanie CNC w Eurowash

W zakładzie niedaleko Białegostoku dysponujemy wysokiej jakości sprzętem marki Haas. Jest on wyposażony w trzy osie (X, Y, Z), co zapewnia precyzyjną obróbkę przedmiotów na potrzeby wielu Klientów, w tym indywidualnych oraz biznesowych.

2

Naszą ofertę kierujemy do firm zajmujących się produkcją samochodów i części zamiennych, przedsiębiorstw z branży chemicznej czy spożywczej, a także gospodarstw rolnych. Wykonujemy frezowanie elementów przeznaczonych do większych obiektów, na przykład myjni (kontenerowych lub modułowych), komponentów używanych w przemyśle ciężkim, jak też modeli, prototypów, form wtryskowych.

Frezarka CNC marki Haas posiada wiele przydatnych rozwiązań, takich jak:

pilot zdalnego sterowania – umożliwia wygodne zarządzanie maszyną, w tym dokonywanie modyfikacji i zmian we wprowadzonych parametrach;
szybkie usuwanie wiórów – decyduje o tym system, w którym wykorzystano poczwórny wyrzutnik, czteroboczne przenośniki śrubowe oraz pasowy przenośnik wiórów; funkcja przyczynia się do zachowania porządku na stanowisku roboczym;
smarowanie minimalną ilością środka czy nadmuch powietrza bezpośrednio na krawędź tnącą, co przekłada się na wydajną i ekonomiczną pracę.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu możemy zagwarantować wysoką jakość oraz szybkość realizacji zlecenia. Zapewniamy terminy od ręki – zapraszamy do naszej siedziby, aby poznać szczegóły oferty.

Solidne frezowanie CNC dla Klientów indywidualnych i firm

W Eurowash oferujemy trójosiową, precyzyjną obróbkę nawet w przypadku złożonych kształtów. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który pozwala na uzyskanie pożądanego efektu, w tym pod kątem estetycznym. Podejmujemy współpracę z odbiorcami z Białegostoku, całej Polski oraz innych krajów Europy (takich jak Niemcy, Słowacja, Węgry). Warto poznać szczegóły – jesteśmy do dyspozycji.

Skip to content