O firmie

W Eurowash Sp z o.o. specjalizujemy się w budowie nowoczesnych myjni bezdotykowych. Głównym profilem naszej działalności jest kompleksowa realizacja inwestycji od projektu przez budowę wiaty, profesjonalnych posadzek, montaż techniki myjącej po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Naszym priorytetem jest dostarczenie klientom wysokiej jakości rozwiązań technologicznych opartych o możliwie najlepszą relację jakości do ceny. Jako firma Eurowash posiadamy ugruntowaną pozycję w czołówce firm swojej branży dzięki czemu możemy zaoferować swoim klientom bezpieczeństwo inwestycji na każdym jej etapie oraz niezawodność dostarczanych rozwiązań.

Wszystkie nasze działania skierowane są na budowanie trwałych i długoterminowych relacji z naszymi klientami i partnerami biznesowymi. Podstawą sukcesu oraz naszą największą siłą jest wykwalifikowany i dobrze przeszkolony zespół pracowników bez których nie byłoby nas w miejscu, w którym dzisiaj jesteśmy.

o_firmie_1

Misja, wizja i wartości firmy

Naszym głównym celem i misją jest zaspokajanie potrzeb Inwestorów i bycie najlepszym producentem samoobsługowych myjni bezdotykowych w Europie i na świecie. Dążymy do kreowania silnej, ogólnokrajowej, wychodzącej na światowe rynki marki poprzez nawiązywanie trwałych relacji z partnerami biznesowymi. Pragniemy zagwarantować naszym klientom maksimum satysfakcji i zadowolenia z inwestycji jaką jest budowa myjni bezdotykowych.

o_firmie_2
o_firmie_3
o_firmie_4
o_firmie_5
Wybierając Eurowash zapewniasz sobie gwarancję sukcesu!

Dlaczego Eurowash?

o_firmie_ikona_1

Oferujemy kompleksową usługę wykonania myjni wraz ze wsparciem przy projektowaniu i uzyskiwaniu pozwoleń.

o_firmie_ikona_2

Posiadamy na magazynie szeroki asortyment części zamiennych do myjni bezdotykowych.

o_firmie_ikona_3

Większość elementów, z których składa się myjnia produkujemy we własnym zakresie dzięki czemu mamy kontrolę nad jakością i terminami wykonania.

o_firmie_ikona_4

Inwestujemy ponad 60 tys. rocznie na szkolenie personelu, a tym samym w naszą przyszłość, co daje gwarancję naszym klientom że będziemy im towarzyszyć przez długie lata.

o_firmie_ikona_5

Mamy kilkanaście lat doświadczenia w tego typu inwestycjach dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo inwestycji na każdym jej etapie.

o_firmie_ikona_6

Każdego klienta traktujemy jak partnera, dzięki któremu możemy pozyskać rekomendacje na kolejne kontrakty.

o_firmie_ikona_7

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową i posprzedażową dzięki serwisowi oddzielonemu od produkcji oraz osobom dedykowanym obsłudze klienta.

o_firmie_ikona_8

Zapewniamy gwarancję serwisową i posprzedażową

Skip to content