O firmie

Firma Eurowash

Firma Eurowash Sp z o.o. jest firmą specjalizującą się w budowie nowoczesnych myjni bezdotykowych. Głównym profilem działalności jest kompleksowa realizacja  inwestycji jaką jest budowa samoobsługowej myjni samochodowej od projektu przez budowę wiaty, profesjonalnych posadzek, montaż techniki myjącej po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Wysoka jakość proponowanych rozwiązań technologicznych, dobór możliwie najlepszych podzespołów  jest dla nas sprawą priorytetową. W połączeniu z doświadczeniem zdobytym w ciągu wielu lat funkcjonowania na rynku myjni bezdotykowych, pozwala nam to zapewnić wysoką jakość oferowanego produktu, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów.

Ostatnie lata przyniosły bardzo dynamiczny rozwój firmy. Powstał zakład produkcyjny z profesjonalnymi urządzeniami do cięcia, spawania i montażu technologii. Ponadto rozwinęliśmy się na rynki wschodnie i otworzyliśmy przedstawicielstwo firmy Eurowash Sp. z o.o. w Moskwie w Rosji. Poprzez ekspansja na Litwę, Łotwę, Białoruś i Słowację pozyskujemy kolejnych partnerów biznesowych i jesteśmy coraz bardziej wiarygodni i rozpoznawalni na rynku.
Naszą politykę opieramy na budowaniu trwałych i długoterminowych relacji z klientami. Podstawą sukcesu oraz naszą największą siłą jest wykwalifikowany, dobrze przeszkolony zespół inżynierów.

2006

początki
„Mycie z pasją”

2010

powstała
marka Eurowash

2011

nowe logo – nowy wizerunek

2013

wzrost obrotów
ponad czterokrotnie

2013

pierwsza myjnia bezdotykowa
w Moskwie – pierwszy taki obiekt
w Moskwie

2013

innowacyjna technologia
„Turbopiana pod wysokim ciśnieniem”

2014

ponad 30 myjni
bezdotykowych w Polsce

2014

wprowadzenie hybrydowej
technologii mycia aut

2015

zmiana statusu firmy
na Eurowash Sp. z o.o.

2016

„Mycie z pasją, doświadczeniem
i niezawodną technologią”

2017

ponad 100 myjni bezdotykowych
w Polsce i za granicą

2018

Rozpoczęcie drugiego projektu rozwojowego firmy wspartego funduszami unijnymi

2020

Ponad 300 myjni w Polsce i za granicą