Technologia

technologia_1

Zakład produkcyjny

Montaż technologii odbywa się w zakładzie produkcyjnym Eurowash. Firma sukcesywnie doposaża park maszynowy w coraz to nowe urządzenia wspomagające produkcję. Zakład składa się z dwóch hal: części produkcyjnej, magazynowej oraz wyodrębnionej hali do obróbki metalu i spawania. Firma posiada magazyn wyposażony w sprzęt i podzespoły europejskich producentów (Asco, Siemens, Abb, Hawk, Cat, Grundfos, Eaton, AO Smith, Wago, Alberici, Dosatron, R+M) dzięki czemu produkowane urządzenia są bezawaryjne, a ich żywotność przekłada się na najwyższe standardy użytkowania i funkcjonowania.

Zaufaj technologii Eurowash

Myjnie bezdotykowe Eurowash wykonane są z podzespołów najwyższej jakości co sprawia, że są to rozwiązania solidne i niezawodne. Przy produkcji myjni używane są najwyższej jakości produkty m.in.: pompy CAT, Hawk, silniki Siemens, przemienniki częstotliwości ABB, piece grzewcze ACV, elektrozawory Asko, dozowniki Dosatron. W swoich konstrukcjach wykorzystuje elementów stali nierdzewnej w dozownikach mikroproszku, pulpitach oraz ramach konstrukcyjnych. Firma proponuje rozwiązania technologiczne tj. system zmiękczania wody, który ma za zadanie usunąć z wody sole wapnia oraz magnezu co znacznie zwiększa skuteczność działania chemii myjącej. Indywidualny system grzewczy oparty jest na dwufunkcyjnych kotłach, które zapewniają ciepłą wodę do mycia i podgrzewania posadzki. Proponujemy pompy wysokiego ciśnienia specjalnie przygotowane do pracy na myjniach bezdotykowych z uszczelnieniami odpornymi na najbardziej agresywną chemię o ciśnieniu do 200 bar i wydajność do 15L/min. Dozowanie chemii myjącej oraz wosku umożliwiają mieszacze ciśnieniowe Dosatron. Proszek oraz chemię wsypuje się do specjalnego pojemnika ze stali nierdzewnej z którego jest dozowany do zbiornika z gorąca wodą tworząc jednolity roztwór.Płynna chemia podawana jest bezpośrednio przez mechaniczne dozowniki do przepływającej wody. Opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania elektronicznych dozowników. Woda stosowana do nabłyszczania aut jest poddawana procesowi odwróconej osmozy, kiedy to jest ona oczyszczana ze wszystkich składników mineralnych. Na karoserii nie ma smug, ani zacieków. Technologia Eurowash wyposażona jest również w zaawansowany system antyzamarzaniowy, który pracuje nawet w najcięższych warunkach.

technologia_2

Programy mycia i system opłat

mycie_zasadnicze

MYCIE ZASADNICZE

Mycie pod wysokim ciśnieniem (do 130 bar) ciepłą zmiękczoną wodą z detergentem w proszkiem. Efektywnie usuwa trudne zabrudzenia.

splukiwanie

SPŁUKIWANIE

Spłukiwanie czystą zimną wodą pod wysokim ciśnieniem. Woda jest zmiękczona i pozbawiona wszystkich frakcji stałych.

woskowanie

WOSKOWANIE

Nanoszenie wosku miękką ciepłą wodą z nanopolimerem. Woskowanie pozwala na zabezpieczenie lakieru przed ponownym zabrudzeniem.

nablyszczanie

NABŁYSZCZANIE

Mycie wodą zdemineralizowaną pozbawioną niepożądanych minerałów dzięki procesowi odwróconej osmozy. Dzięki temu programowi po umyciu na samochodzie nie zostają zacieki oraz plamy, auta nie trzeba wycierać.

Dodatkowe

oprysk_wstepny

OPRYSK WSTĘPNY

Nowe innowacyjne rozwiązanie. Wyeliminowana zwłoka przy przełączaniu programów. Mycie chemią o wysokim stężeniu, bezpiecznym dla elementów plastikowych i lakierowanych, która ma za zadanie wspomagać mycie silnych zabrudzeń między innymi owady oraz pył z klocków hamulcowych.

standardowa_szczotka

STANDARDOWA SZCZOTKA

Pomaga usunąć trudne zabrudzenia. Nakładka wykonana z naturalnego włosia jest bezpieczna dla lakieru.

aktywna_piana

AKTYWNA PIANA

Tworzenie “kołderki” z piany powierzchni karoserii samochodu. Pozwala to bardziej starannie umyć samochód przy silnym zabrudzeniu.

Programy mycia i system opłat

platnosci_gotowka

Płatność gotówką

pay_pass

Płatności zbliżeniowe
(Pay Pass)

eurokey

Czytnik kluczy Eurokey

zetony

Wydawanie żetonów
bonusowych na odkurzanie

Skip to content