Technologia

Zakład produkcyjny

Montaż technologii odbywa się w zakładzie produkcyjnym Eurowash. Firma sukcesywnie doposaża park maszynowy w coraz to nowe urządzenia wspomagające produkcję. Zakład składa się z dwóch hal: części produkcyjnej, magazynowej oraz wyodrębnionej hali do obróbki metalu i spawania. Firma posiada magazyn wyposażony w sprzęt i podzespoły europejskich producentów (Asco, Siemens, Abb, Hawk, Cat, Grundfos, Eaton, AO Smith, Wago, Alberici, Dosatron, R+M) dzięki czemu produkowane urządzenia są bezawaryjne, a ich żywotność przekłada się na najwyższe standardy użytkowania i funkcjonowania.

 

 

Technologia

Zaufaj technologii Eurowash

Myjnie bezdotykowe Eurowash wykonane są z podzespołów najwyższej jakości co sprawia, że są to rozwiązania solidne i niezawodne. Przy produkcji myjni używane są najwyższej jakości produkty m.in.: pompy CAT, Hawk, silniki Siemens, przemienniki częstotliwości ABB, piece grzewcze ACV, elektrozawory Asko, dozowniki Dosatron. W swoich konstrukcjach wykorzystuje elementów stali nierdzewnej w dozownikach mikroproszku, pulpitach oraz ramach konstrukcyjnych. Firma proponuje rozwiązania technologiczne tj. system zmiękczania wody, który ma za zadanie usunąć z wody sole wapnia oraz magnezu co znacznie zwiększa skuteczność działania chemii myjącej. Indywidualny system grzewczy oparty jest na dwufunkcyjnych kotłach, które zapewniają ciepłą wodę do mycia i podgrzewania posadzki. Proponujemypompy wysokiego ciśnienia specjalnie przygotowane do pracy na myjniach bezdotykowych z uszczelnieniami odpornymi na najbardziej agresywną chemię o ciśnieniu do 200 bar i wydajność do 15L/min. Dozowanie chemii myjącej oraz wosku umożliwiają mieszacze ciśnieniowe Dosatron. Proszek oraz chemię wsypuje się do specjalnego pojemnika ze stali nierdzewnej z którego jest dozowany do zbiornika z gorąca wodą tworząc jednolity roztwór.Płynna chemia podawana jest bezpośrednio przez mechaniczne dozowniki do przepływającej wody. Opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania elektronicznych dozowników. Woda stosowana do nabłyszczania aut jest poddawana procesowi odwróconej osmozy, kiedy to jest ona oczyszczana ze wszystkich składników mineralnych. Na karoserii nie ma smug, ani zacieków. Technologia Eurowash wyposażona jest również w zaawansowany system antyzamarzaniowy, który pracuje nawet w najcięższych warunkach.

 

System zarządzania myjnią

Istnieje również szereg opcji dodatkowych tj. system podgrzewania węży ciśnieniowych czy też system zdalnej kontroli i informacji powiadamiania SMS.
Wszystkie rozwiązania dopasowywane są do indywidualnych potrzeb inwestora. Każde stanowisko mycia wyposażone jest w pulpit sterujący ze stali nierdzewnej wyposażony w wodoodporne przyciski LED i wyświetlacz pokazujący kupione jednostki mycia.

 

Każde urządzenie Eurowash jest wyposażone w system zarządzania.
Praca urządzenia sterowana jest przez sterownik przemysłowy.
Na panelu dotykowym wyświetlają się najbardziej istotne informacje
dotyczące pracy urządzenia
  • Trzypoziomowy dostęp do opcji
  • Sterowanie pracą pomp
  • Sterowanie ogrzewaniem posadzki
  • Uzyskiwanie informacji o bieżących przychodach
  • Zarządzanie cenami i promocjami
  • Zmiana kosztów usług
  • Zdalny dostęp przez telefon (internet)

 

Programy mycia i systemy opłat

Standardowe programy mycia

 

Mycie wstępne
Mycie pod wysokim ciśnieniem (do 130 bar) ciepłą zmiękczoną wodą z proszkiem. / Mycie pod wysokim ciśnieniem (do 130 bar) ciepłą zmiękczoną wodą z aktywną chemią. 
 Woskowanie
Nanoszenie wosku miękką ciepłą wodą.
 Spłukiwanie
Spłukiwanie czystą zimną wodą pod wysokim ciśnieniem.
 Nabłyszczanie
Mycie wodą zdemineralizowaną. Dzięki temuprogramowi po umyciu na samochodzie nie zostają zacieki oraz plamy, auta nie trzeba wycierać.

Dodatkowe programy mycia

 

Aktywny oprysk wstępny (Turbooprysk)
Mycie specjalną chemią, która ma za zadanie zmywać zabrudzenia trudne do usunięcia.
Szczotka flex
unikalne zastosowanie znajdujące użycie w myjniach samoobsługowych, szczotka działa tylko przy włączonym programie szczotki (sztywność wywoływana poprzez ciśnienie wody). Przy braku włączonego programu szczotka wisi swobodnie.


 Standardowa szczotka
Pomaga usunąć trudne zabrudzenia. Nakładka wykonana z naturalnego włosia jest bezpieczna dla lakieru.
 Aktywna piana
Tworzenie “kołderki” z piany powierzchni karoserii samochodu. Pozwala to bardziej starannie umyć samochód przy silnym
zabrudzeniu.

Systemy opłat

 


Monety, żetony

Banknoty

Karty bankowe

System kluczy
Euro-Key/ World

Nasi partnerzy handlowi