Serwis

Serwis myjni bezdotykowych

Kluczem do sukcesu w prowadzeniu myjni bezdotykowej jest ciągła i niezakłócona awariami praca urządzenia. Oczywiście kompletne wykluczenie czynnika awaryjności elementów eksploatacyjnych jest niemożliwe. Aby zminimalizować ryzyko firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów organizując nowoczesny i wysoce wyspecjalizowany zespół serwisantów. Zespół składa się z wykwalifikowanych fachowców w dziedzinie elektroniki i mechaniki, co w połączeniu z nowoczesnymi narzędziami pracy oraz doświadczeniem daje zadowalające rezultaty. Firma serwisuje nie tylko myjnie bezdotykowe pod marką Eurowash. Naprawa innej myjni nie jest dla nas problemem. Wszystkim klientom oferujemy fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny co oznacza regularne przeglądy, usuwanie usterek czy też telefoniczne rozwiązywanie awarii.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Przęglądy
Wysoko wyspecjalizowany zespół serwisantów
Telefoniczne rozwiązywanie awarii

Serwisanci są dostepni 7 dni w tygodniu

Poniedziałek - piątek 8.00-21.00
Sobota- 8.00- 20.00
Niedziela 10.00- 18.00

pod tel.: 696 416 800 oraz e-mail: serwis@eurowash.pl

Imię i nazwisko*
Telefon*
Adres e-mail*
Województwo*
Typ zgłoszenia*
Opis*

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Eurowash Sp. z o.o. z siedzibą w Sobolewie k. Białegostoku 15-509, ul. Szosa Baranowicka 162, NIP: 542-324-48-35, Regon: 361345386 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.

* Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Eurowash Sp. z o.o. z siedzibą w Sobolewie k. Białegostoku 15-509, ul. Szosa Baranowicka 162, NIP: 542-324-48-35, Regon: 361345386 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

* Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności i akceptuję jej treść.

*Pole obowiązkowe