Serwis

Dzięki serwisantom rozlokowanym w różnych regionach Polski oraz wsparciu serwisu z centrali firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi serwisowej.

obsluga_gwarancyjna

OBSŁUGA GWARANCYJNA
I POGWARANCYJNA

wsparcie_techniczne

WSPARCIE TECHNICZNE

dyspozycyjnosc

DYSPOZYCYJNOŚĆ

sprawny_kontakt

SPRAWNY KONTAKT

obsluga_gwarancyjna

RAPORTOWANIE DZIAŁAŃ

Zgłoszenia serwisowe przekazywane są telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz na naszej stronie. Po otrzymaniu informacji, kierownik serwisu kontaktuje się z klientem celem ustalenia dogodnego terminu rozwiązania problemu lub pomaga drogą zdalną.

Nasz serwis jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

1


    Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Eurowash Sp. z o.o. z siedzibą w Sobolewie k. Białegostoku 15-509, ul. Szosa Baranowicka 162, NIP: 542-324-48-35, Regon: 361345386 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.    Skip to content