Myjnie bezdotykowe, czy to się opłaca?
Zastanawiając się nad opłacalnością inwestycji staramy się oszacować koszty jej dochodu. Inwestując w myjnię 4 stanowiskową zyskujemy możliwość umycia aż 160 aut dziennie. Zakładając średni czas mycia auta możemy obliczyć dzienny dochód.
Należy pamiętać o tym, że decyzja o budowie myjni jest inwestycją, która powinna się zwrócić i generować zyski.
Jednym z kluczowych czynników składających się na sukces inwestycji jest wybór odpowiedniego partnera, który będzie towarzyszył nam w prowadzeniu biznesu.
Jaką wybrać działkę?
Przystępując do inwestycji w myjnię bezdotykową zakładamy 2 scenariusze. Inwestor posiada już działkę oraz inwestor poszukujący odpowiedniej lokalizacji.
Niezależnie od scenariusza działka powinna posiadać:
- podłączenie mediów.
Bardzo ważne jest by sprawdzić warunki zagospodarowania przestrzennego wybranej działki oraz zbadać widoczność planowanego obiektu na wybranej lokalizacji.
Myjnia kontenerowa czy modułowa?
Wybór myjni zależy od wielu czynników. Najczęstszym jest lokalizacja, wymiar działki, ilość stanowisk.
Najlepszą opcją jest konsultacja wyboru z naszym działem handlowym. Specyfikacja i szczegółowa oferta zostanie przestawiona w oparciu o potrzeby klienta i uwarunkowania działki.
Czy myjnie bezdotykowe zostaną poddane fiskalizacji?
Zaniepokojeni inwestorzy poszukują odpowiedzi związanych z licznymi pytaniami dotyczącymi przepisów prawnych o nałożenie na właścicieli myjni obowiązku fiskalizacji myjni.
Klienci Eurowash mogą spać spokojnie. Firma od dłuższego czasu pracuje nas integracją oprogramowania dla swoich klientów.