Samoobsługowe myjnie Eurowash nagrodzone

Naszą pracę i starania docenili eksperci. Marka Eurowash jako najbardziej efektywna firma Województwa Podlaskiego znalazła się rankingu DIAMENTY FORBESA 2021 oraz 2022 oraz w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm Gazeli Biznesu 2021. To wszystko potwierdza, że kroczymy dobrą drogą i pozwala z optymizmem patrzeć w najbliższą przyszłość i planować kolejne posunięcia.

Niewątpliwie samoobsługowe myjnie bezdotykowe okazały się dobrym biznesem na ostatnie czasy. Jak sama nazwa wskazuje wymagają one wdrażania zaawansowanych procesów technologicznych i dużej automatyzacji, przy jak najmniejszym zaangażowaniu ludzi. Dlatego jest to bezpieczna lokata kapitału. Jednak od nas – producentów samoobsługowych myjni samochodowych wymaga to z kolei ciągłego poszukiwania i rozwoju technologicznego.

Mamy na tym polu wiele sukcesów. Opatentowaliśmy metodę mycia turbo pianą pod wysokim ciśnieniem w systemie hybrydowym. Jako pierwsi wprowadziliśmy do myjni bezdotykowych technologię ogrzewania stanowisk mycia z elektroniczną regulacją temperatury AIH i opcją obniżania parametrów w nocy, co przynosi właścicielom myjni wymierne oszczędności w kosztach ogrzewania. Zwiększyliśmy nakłady na działania badawczo-rozwojowe i utworzyliśmy w firmie dział B+R, który będzie tworzył dla Eurowash kolejne innowacyjne rozwiązania, tak by nasze samoobsługowe myjnie samochodowe należały do najnowocześniejszych na świecie. Sukcesy ostatnich lat pozwalają nam myśleć taką skalą.

Aby stworzyć lepsze warunki dla rozwoju zakładu, zainwestowaliśmy też w infrastrukturę. Rozbudowujemy halę produkcyjną. Dzięki temu będziemy mogli w krótszym terminie wykonać więcej realizacji

Skip to content