Eurowash rozbudowuje się i zatrudnia pracowników

Eurowash rozbudowuje się i zatrudnia pracowników

Nasze inwestycje idą pełną parą. Skończyilśmy rozbudowę hali produkcyjnej w siedzibie w podbiałostockim Sobolewie. Miejsca będzie dwa razy więcej – powierzchnia zwiększy się z 600 m.kw. do 1200 m.kw. Znaczniejszy metraż to także nowe maszyny i nowe miejsca pracy.  W najbliższych miesiącach zamierzamy zwiększyć zatrudnienie w Eurowash o 10 proc.

Do pracy przy produkcji samoobsługowych myjni bezdotykowych poszukujemy więc:

  • specjalista ds. handlu na rynki zagraniczne;
  • ślusarza / spawacza;
  • pracownika produkcji / montażystę.

W Eurowash oferujemy naprawdę dobre warunki i pracy i płacy, ale mamy swoje wymagania. Poszukujemy ludzi, którzy są fachowcami w swojej dziedzinie, do tego lubią pracę w zespole, są dobrze zorganizowani i chcą się rozwijać. Mile widziana jest też znajomość języka obcego: angielskiego lub rosyjskiego.

Inwestycja w rozbudowę zakładu oznacza, że w przyszłym roku wyprodukujemy więcej samoobsługowych myjni niż w obecnym. Co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości, ponieważ otrzymujemy bardzo wiele zapytań od inwestorów, i to nie tylko z Polski. Pracy więc nie zabraknie przez wiele miesięcy. 

Dlaczego jeszcze warto z nami współpracować? Jesteśmy liczącym się producentem samoobsługowych myjni bezdotykowych nie tylko na polskim rynku, ale też środkowoeuropejskim. Na wschód od Wisły nie mamy właściwie konkurencji. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży. Wprowadziliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań.  Obsługujemy klientów w dziewięciu krajach w Europie. I co ważne: zadowolonych klientów!  Kierowcy wybierają myjnie Eurowash, ponieważ:

  • są czynne całą dobę;
  • działają nawet w największe mrozy;
  • są proste w obsłudze i bezawaryjne;
  • można w nich płacić gotówką lub kartą;
  • można w nich korzystać z profesjonalnych środków myjących, zmiękczających wodę.

Stąd też zainteresowanie inwestorów, którzy chętnie z nami współpracują, ponieważ poza wysoką jakością usługi zapewniamy też kompleksową obsługę. Nadzorujemy realizację samoobsługowych myjni bezdotykowych na wszystkich etapach: projektowania, budowy, instalacji wszystkich urządzeń technicznych. Oferujemy też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Skip to content